Jdi na obsah Jdi na menu
 


james root-kytara

24. 10. 2008

James 4 # Root - Kytara

Jméno:
James Root
Přezdívka: "The Peach"
Pozice: Kytarista
Číslo: 4#
Datum narození: 2. října 1974
Výška: 194 cm

INFO: Všichni mu říkají Jim. James je velmi rychlý a technický kytarista. Stejně jako Corey hraje ve Stone Sour. Kdysi hrál ve skupinách Dead Front a Atomic Opera. Je to nejvyšší člen skupiny, měří 6'6. Hodně lidí si myslí, že nejvyšší je Mick, ale není to pravda. Má přezdívku "Peach", prý kvůli jeho starému účesu. Jeho velkým koníčkem je právě barvení si vlasů. Původní barva jeho vlasů je hnědá. Má psy Avu a Roxy, jsou to Rotweileři. Je to poslední člen, který vstoupil do SlipKnoT, ke skupině se připojil až při nahrávání alba SlipKnoT.

MASKA: James Root

SlipKnoT: Nejdříve nosil masku, kterou používal Josh (Josh byl kytarista SlipKnoTu před Jamesem). Nosil ji nějakou dobu, ale potom si řek, že bude lepší, když bude mít svou vlastní. Byla to šaškovská maska. Taky řekl, že s tou Joshovou maskou vydržel hrát pouze několik show, protože se v tom hrát nedalo!!!

Iowa: Téměř to samé, až na pár změn, nějakou dobu ji měl přebarvenou na stříbrno.

VOL.3: Znovu velmi podobná, akorát nemá na bradě roh a také se změnilo ohraničení barvy kolem očí.Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář