Jdi na obsah Jdi na menu
 


Corey taylor-Zpěv

24. 10. 2008

ObrazekCorey 8 # Taylor - Zpěv

Jméno:
Corey Taylor
Přezdívka: "The Great Big Mouth"
Pozice: Zpěvák
Číslo: 8#
Datum narození: 8. prosince 1973
Výška: 180 cm

INFO: Narodil se 8. prosince 1973. Jeho přezdívky jsou "Faith", "The Great Big Mouth" anebo "Sickness". Kdysi prodával v sexshopu. Jeho Side Project je stejně jako u Jima Stone Sour (připravují nové album). Na stage je pěkně hlučný a dělá bordel, ale v normálním životě je velice klidný až introvertní. Předtím, než Slipknot nosili kombinézy, hrál oblečený jako kněz (a to je prý doteď jeho nejoblíbenější outfit). Když Joey, Shawn a Paul chtěli ať Corey vstoupí do Slipknot, tak za ním šli do jeho sexshopu, kde pracoval (Adult Emporium) a řekli mu, že mu nakopou prdel, jestli nevstoupí do Slipknot. Když byl Corey malý, zbožňoval Elvise Presleyho, což pochytil od své babičky. Ta mu taky hodně pomohla s rozvíjením jeho talentu. Ze svého dětství taky často vzpomíná na jeden zážitek: Jednou šli s přáteli do jednoho temného domu, kam měli zakázáno chodit a slyšeli tam podivné zvuky - utekli od tamtud a Corey doteď myslí, že to byl duch. Do svých 12-ti let žil v 25 státech Ameriky. Ve 12-ti letech začal brát drogy, ve 14-ti byl závislý na kokainu a v 15-ti málem zemřel na předávkování. Stone Sour byla jeho první skupina - říkali tomu "Hair metal". Bylo to hudebně něco mezi Skid Row a Pearl Jam. Hráli 4-5 nocí týdně, 3 hod. Z půlky to byly cover-verze a zbytek vlastní materiál. První Slipknot show, kterou navštívil byla 4. 4 1996. Prý, jak to viděl si řekl, že určitě jednou bude jejich zpěvákem. Jak ve Slipknot opravdu začal zpívat, měl špatnou techniku a často ztrácel hlas. Strašně se snažil napodobovat Anderse a nakonec se vypracoval. Po nahrání songu Diluted se rozbrečel a Ross ho dlouho dával do pořádku. Při nahrávání se zase naučil důvěřovat lidem a milovat je a nezraňovalo ho to. Spit It Out byl první song, co pro Slipknot napsal. Na prvním Ozzfestu ztratil hlas a musel zajít ke krčnímu. Ten mu řekl, že možná může půl hodiny zpívat, ale dva měsíce nebude mluvit. Nakonec celý Ozzfest nějak dotáhl. První anglickou Slipknot show hrál v prosinci '99. Po koncertě mluvil s fans a ti mu říkali, že Slipknot poslouchají každý den a zbožňují ho. Tam taky vůbec poprvé zjistil, že lidé mají podobné problémy i mimo Ameriku. Když Joey řekl v Kerrangu, že Slipknot rozhodně není kapela co tu bude ještě půl století, byl na něj naštvaný a nemluvil s ním. Ale později s ním začal souhlasit. Prohlašuje, že jestli začnou být Slipknot nudní, půjde od toho. Se svou ženou Scarlett má 2 syny; Chris se narodil, když bylo Coreymu 18 a Griffin Parker se narodil v roce 2002. Nedávno našel svého otce, o kterém se zpívá (ne moc hezky) v několika písních!! Corey se strašně bojí žraloků!

MASKA: Corey Taylor

SlipKnoT: Jeho první maska kryla celou hlavu a trčely jenom dredy, které měl ze svých vlastních vlasů. Ale nebavilo ho před každým koncertem protahovat si je přes dírky a tak si je ustřihl a přivázal na masku.

Iowa: Podobná, ale už vypadala mnohem profesionálněji, navíc si někdy nabarvil dredy nazeleno.
VOL.3: Podobná těm minulým, ale je mnohem více vypiplaná a vypadá mnohem hrozivěji. Navíc už netrčí dredy, ale jeho skutečné vlasy.

(http://www.maggots-lair.com/index.php)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elevated Blood Power - Federal Heart

(ARoxEnvencePen, 8. 10. 2018 10:45)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-de-cialis-en-suisse/

High Blood Persuade - Hypertension

(AShaniahoore, 1. 8. 2018 14:01)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/exemple-ordonnance-cialis/

Dobrá maska

(Mona, 20. 12. 2008 16:45)

Celá maska byla určitě lepší,dodáwala mu určitej temnej vzhled a to se mi líbilo...